Společenské centrum

adresa: Hrdlovská 662, tel.: 777 735 445

Provozní doba Zásilkovna
Po, St, Pá | 11:00 - 17:00 

Út, Čt | 9:00 - 15:00

Provozní doba Společenské centrum
Po, Út, Čt, Pá | 8:30 - 17:30 hod.

St | 9:30 - 18:00 hod.

Společenské centrum Osek připravuje programy od hudebních koncertů, přes taneční zábavy, cestovatelské přednášky, besedy o historii ad., zdravotní cvičení, po sportovní a kulturní zájezdy.

Centrum bylo slavnostně otevřeno 27. ledna 2016. Najdete zde několik tematických částí pro různorodé využití. Nachází se zde RELAXAČNÍ MÍSTNOST s dětským koutkem, kde se můžete pohodlně usadit do masážních křesel nebo ke stolu a příjemně trávit svůj čas.
Další místností je tzv. UČEBNA, v níž se konají různé přednášky, besedy, či výuka cizích jazyků, apod.
Třetí místností je HERNA, ve které si můžete s přáteli zahrát kulečník.
Poslední místnosti společenského centra je TĚLOCVIČNA, v níž se pravidelně konají různá cvičení pod vedením zkušených lektorek, či je zde možnost hrát stolní tenis.

Koncerty a taneční zábavy se konají ve SPOLEČENSKÉM SÁLE, který si můžete pronajmout. K pronájmu za účelem soukromých oslav je i relaxační místnost. Ceny za pronájem jsou uvedeny v příloze provozního řádu.

K využití společenského centra však nepatří jen vnitřní prostory, ale i zahrada. V zahradě si můžete posedět každý den a užívat si paprsků slunce, nebo poklidného stínu altánu. Součástí venkovních prostor je i hřiště na pétanque, či zvýšené záhonky vhodné k osázení.

Návštěvníkům je zde k dispozici drobné občerstvení v podobě kávy, čaje, ochucených i neochucených vod, vína, piva, či tyčinek a oříšků. Vše za minimální poplatek.

Pronájem sálu ve Společenském centru 1 hodina za 500 Kč. Pronájem relax místnosti 1 hodina za 
250 Kč.

Ve společenském centru provozujeme výdejní místo Zásilkovna.cz
Doba pro výdej zásilek je shodná s otevírací dobou centra.